Papier firmowy, czyli jak sprawić, aby każdy dokument stał się wizytówką

Komunikacja wizerunkowa to niezwykle ważny element każdego biznesu, którego zakres działalności obejmuje regularny, formalny kontakt z klientem. Jeśli chcesz nadać pismom jednolity i elegancki charakter, powinieneś rozważyć inwestycję w papier firmowy, wykorzystywany z powodzeniem przez większość kancelarii prawnych, doradców finansowych czy biura księgowe.

Dlaczego warto wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w elegancki papier firmowy?

Elegancki papier firmowy cechuje się podwójnym zastosowaniem. Pomaga firmie opracować jednolitą formę strategię komunikacji, wyróżniając jej pisma na tle innych dokumentów. Informacje zawarte na papierze firmowym stanowią również praktyczne źródło wiedzy na temat kontaktu zwrotnego.

W zależności od preferencji firmy, projekt papieru firmowego może zawierać dane kontaktowe zarówno do sekretariatu danego przedsiębiorstwa, jak i poszczególnych pracowników, odpowiedzialnych za korespondencję z kontrahentami. Decydując się na druk papieru firmowego warto pamiętać, że jego szkic powinien odzwierciedlać szatę graficzną, stosowaną na firmowych wizytówkach.

Jakie informacje powinien zawierać projekt papieru firmowego?

Opracowana szata graficzna powinna zawierać nazwę i logo firmy (dominująca zastosowaną kolorystykę), jak również podstawowe informacje na temat wystawcy dokumentu: imię i nazwisko, piastowane stanowisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Dane te ułatwią odbiorcy nawiązanie komunikacji z nadawcą – wystarczy jeden rzut oka na papier firmowy, aby ustalić tożsamość specjalisty, który wysłał pismo.

W tym dziale  Ile trwa likwidacja spółki z o.o?

Druk papieru firmowego w Stempleks

Szukasz przedsiębiorstwa, które pomoże Ci stworzyć elegancki projekt papieru firmowego? Skontaktuj się z firmą Stempleks, zajmującą się projektowaniem i produkcją wszystkich elementów komunikacji wizerunkowej przedsiębiorstwa. W ofercie Stempleks znajdziesz m.in. papier firmowy, ulotki, wizytówki czy pieczątki, które ułatwią Ci stworzenie jednolitej, profesjonalnej linii materiałów graficznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *