Higiena w szpitalach i placówkach medycznych – rola produktów marki Tork w zapewnianiu bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego

Gdybyśmy chcieli wskazać firmę w szczególny sposób wspierającą pracowników placówek w dbaniu o idealny stan higieny, Tork byłby z pewnością tym podmiotem, który należałoby wymienić na pierwszym miejscu. To zresztą firma, której produkty są w stanie rozwiązać dziesiątki zróżnicowanych problemów. Można na nią liczyć, gdy chce się zwiększyć skuteczność sprzątania, nie ma jednak sobie równych także wtedy, gdy w grę wchodzi dbanie o higienę w indywidualnym wymiarze.

Produkty Tork dla służby zdrowia

W szpitalach i innych placówkach służby zdrowia nie powinno być najmniejszych nawet zastrzeżeń do higieny. Mając tego świadomość warto zainteresować się nie tylko skutecznymi detergentami, ale również szerokim spektrum produktów medycznych – intuicyjnych w obsłudze i wyjątkowo praktycznych. Ich listę warto otworzyć wspominając o dozowniku do podkładów medycznych znajdujących się w roli. Dozownik zwraca na siebie zresztą uwagę nie tylko dlatego, że jest wygodny w użyciu. Również sam jego montaż jest opisywany jako nieskomplikowany, bez trudu możemy więc dokonać go w dogodnym miejscu. Bez wysiłku można doczepić go choćby do kozetki, rozwiązuje więc problem szybkiego dostępu do podkładów medycznych nawet w tych gabinetach, w których problemem jest ograniczone miejsce. Sprawdza się doskonale w wymagających warunkach, a raz zainstalowany daje się łatwo zdemontować, co zwiększa jego funkcjonalność.
Innym rozwiązaniem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gabinecie lekarskim i na szpitalnej sali są ręczniki do mycia i wycierania pacjentów. Tork dba o to, aby odznaczała je nie tylko wytrzymałość, ale również miękkość, nie trzeba więc obawiać się, że ręcznik będzie nieprzyjemny w dotyku lub że rozpadnie się w trakcie wykonywania czynności pielęgnacyjnych. Na przykładzie ręczników można przekonać się zresztą, że Tork stawia nie tylko na higienę, ale również na wydajność. Ręczniki są dozowane po jednym, a to sprawia, że ich zużycie znacząco się zmniejsza.

W tym dziale  Papier firmowy, czyli jak sprawić, aby każdy dokument stał się wizytówką

Higiena osobista w placówce medycznej

Sięgając po produkty oferowane przez Tork można mieć też pewność, że na wysokim poziomie będzie się utrzymywać higiena osobista w placówce medycznej. Można się o tym przekonać choćby stawiając na popularne mini dozowniki do mydła w płynie. Są one skonstruowane w taki sposób, aby korzystanie z nich można było opisać jako intuicyjne. Warto mieć też na uwadze, że nie mają sobie równych wtedy, gdy w grę wchodzi samo uzupełnienie wkładu. Za każdym razem jest on dostarczany w fabrycznie nowej butelce, każdy kolejny wkład posiada też pompkę jednorazową, co minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia. Osoby korzystające z dozowników mogą być więc pewne, że ich bezpieczeństwo jest zawsze stawiane na pierwszym miejscu. Propozycje firmy Tork są zresztą skierowane nie tylko do pacjentów, ale i do ekip sprzątających placówki służby zdrowia. Takim produktem jest choćby płyn do czyszczenia deski sedesowej – nie tylko skuteczny, ale i wyjątkowo prosty w aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *